Usługi DDD


foto

Dodany: 2021-09-22
Kategoria: Usługi DDD
Komentarze: 0

Usuwanie os Gdańsk

Usuwanie os Gdańsk Usuwanie szerszeni Kraków Dezynfekcja Kraków i Usługi DDD Dezynsekcja przeprowadzona przez nasza firmę gwarantuje wytępienie karaluchów. W przypadku owadów, również stosowane jest przez zabezpiecznie obiektów zgodne z systemem HACAP. W pobliżu źródeł żywności, ciepła i wody mogą bytować przez cały rok. Wytwarza ona z wody gorącą parę, która zabija pluskwy i jajka. Nasuwa się mnóstwo pytań.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-03-22
Kategoria: Usługi DDD
Komentarze: 0

Wykonujmy profilaktyczne dezynfekcje według ustalonego

Wykonujmy profilaktyczne dezynfekcje według ustalonego harmonogramu, a także incydentalne odkażanie pomieszczeń w celu usunięcia przykrego zapachu i chorobotwórczych bakterii. Przygotowanie budynku rozpoczynamy od wyprowadzenia zwierząt z obiektu, usunięcia ruchomego wyposażenia, ale również ściółki, odchodów, pozostałości paszy, pajęczyn i kurzu. Wiele drobnoustrojów jest bowiem odporna na ogólnodostępne środki bakteriobójcze, przez co dezynfekcja biura, mieszkania.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-03-21
Kategoria: Usługi DDD
Komentarze: 0

Deratyzacja Poznań Dezynsekcja Usługi DDD

Alkoholowy preparat zawierający 2% diglukonianu chlorheksydyny do dezynfekcji higienicznej rąk i dezynfekcji skóry, o działaniu bakteriobójczym, prątkobójczym, drożdżobójczym, działającym na wirusy osłonione (łącznie z HBV, HCV, HIV) SPEKTRUM DZIAŁANIA CZAS DZIAŁANIA: EN 1500 Higieniczna dezynfekcja rąk 30 sek. Działać przez określony czas i w odpowiedniej temperaturze. Ozonowanie - działanie ozonem na drobnoustroje i wszystkie inne mikroorganizmy, metoda w pełni skuteczna, wykonywana.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-03-20
Kategoria: Usługi DDD
Komentarze: 0

Odkażanie dezynfekcja ma na celu zwalczanie insektów

Szanowni Państwo, informujemy, że znajdująca się w naszym katalogu usług dezynfekcja jest działaniem o charakterze antybakteryjnym. Ochrona i zabezpieczanie otoczenia człowieka przed szkodliwymi czynnikami wynikającym z obecności w naszym środowisku drobnoustrojów, insektów oraz gryzoni jest podstawowym działaniem specjalistów zajmujących się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Zwalczanie insektów wykonuje się wtedy za pomocą oprysków lub fumigacji albo specjalnych.

Zobacz więcej ...


Top