AZzardo Bross to oświetlenie techniczneAZzardo Bross to oświetlenie techniczne, które jednak z powodzeniem odnajdzie się jako lampy do salonu czy kuchni. Lampy podłogowe do salonu - stylowe dopełnienie aranżacji! Nasza firma powstała z pasji do aranżacji wnętrz i oświetlenia, które jest nie tylko funkcjonalne, ale pełni także rolę dekoracyjną. Taka funkcja przydaje się nie tylko przy doświetlaniu ciemniejszych miejsc, ale także przy tworzeniu niezwykłych efektów wizualnych i dekoracyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, AZzardo oferuje lampy wpustowe z serii PACO także w innych wersjach kolorystycznych oraz pojedynczych i potrójnych obudowach. Klienci mogą też skorzystać z innych wersji kolorystycznych serii PACO lub produktów z tej samej serii z wbudowanymi 2 lub 3 źródłami światła.

Lampy techniczne natynkowe, których przedstawicielem są produkty : Bross, Eloy czy też Paulo

Quick view

Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego

Napisz opinię

Modele zamknięte w geometrycznych kształtach koła, walca, sześcianu lub kwadratu

Lampy o nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym designie

Niezwykle ozdobne propozycje, których ornament zachwyci każdego

PACO 2 WPUST mogą być montowane pojedynczo lub w postaci instalacji świetlnych, w połączeniu z innymi lampami wpustowymi z tej serii. Tak, jak można w kilku zdaniach opisać wygląd lamp glamour czy industrialnych, tak można zrobić to samo z lampami nowoczesnymi. Doskonale sprawdza się tak we wnętrach nowoczesnych i industrialnych, jak i klasycznych. Są to oprawy wyróżniające się niewielkimi rozmiarami i prostą formą, dzięki czemu doskonale uzupełniają współczesne aranżacje. Oprawy oświetleniowe włoskiej marki są obecnie najpopularniejsze spośród wszystkich lamp oferowanych na polskim rynku. Innowacyjne lampy marki Azzardo zachwycają niezwykłymi formami i nieprawdopodobnym bogactwem wzorów. Przykładem może być Model Burn marki AZzardo. Właściwy model wybierzemy tylko wtedy, gdy odpowiemy sobie na kilka pytań. Przykładowo, wybierając stylową lampę podłogową do salonu, macie możliwość nie tylko doświetlenia każdego miejsca w pomieszczeniu, ale przede wszystkim stworzenie wyjątkowego klimatu i podkreślenie charakteru pomieszczenia. Ich niepodważalną zaletą jest przede wszystkim mobilność, dzięki czemu można je przestawić w dowolne miejsce, zmieniając tym samym aranżację wnętrza.

Tym samym zastanówmy się, w jakim stylu mamy urządzone mieszkanie i jaki rodzaj lamp wewnętrznych będzie najlepszy. Nowoczesne lampy podłogowe idealnie sprawdzą się e pomieszczeniach utrzymanych w stylu minimalistycznym i industrialnym, natomiast lampy ozdobne lub klasyczne, warto umieścić w alternatywnych aranżacjach. AZzardo Zyta to bardzo ciekawe lampy w stylu loftowym (zobacz też inne lampy loftowe). Takie oświetlenie, w połączeniu z blaskiem dnia, bądź inną wiązką światła, pozwala uzyskać bardzo ciekawe efekty. PACO 2 WPUST posiada wbudowane dwa ruchome źródła światła, dzięki czemu użytkownik zyskuje komfort w postaci możliwości regulacji wiązką światła i kierowania nią zgodnie z własnymi preferencjami. Charakteryzują się one nietuzinkowym designem oraz uniwersalnością, dzięki której z łatwością dobierzesz odpowiednią lampę do każdego pomieszczenia, podkreślając atuty danej aranżacji.

Top