Jakie felgi do Audi BMW 8? Wszystkie modeleJakie felgi do Audi BMW 8? Wszystkie modele będą standardowo wyposażone w ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów. W ofercie nie ma instrukcji. Seria 3 Touring po raz pierwszy otrzymuje również nowy system tłumienia związany z podnoszeniem. Mechaniczny mechanizm różnicowy M jest standardem w M340i xDrive i opcjonalny w modelach o wyższej specyfikacji, podobnie jak zawieszenie sportowe M. Kierownik produktu Stefan Horn powiedział Autocar, że nowy Touring „poradzi sobie jeszcze lepiej” niż stary samochód dzięki sztywniejszemu podwoziu, niższemu środkowi ciężkości i zmniejszeniu masy. Modele klasy podstawowej będą standardowo montowane na 17-calowych kołach, podnosząc je do 19 cali przy wyższych specyfikacjach, a także w pełni diodowe reflektory i tylne światła. Horn twierdził, że celem było nadanie priorytetu wyglądowi samochodu, aby zwiększyć jego atrakcyjność, ponieważ sektor nieruchomości spada w obliczu SUV-ów. Przy 4709 mm nowy model jest o 76 mm dłuższy niż poprzednia generacja, częściowo ze względu na rozstaw osi, który jest o 41 mm dłuższy, przy 2851 mm. Nowa seria 3 Touring jest również o 11 mm wyższa i 16 mm szersza.

Każdy właściciel samochodu wie, że pojazdy elektryczne zostaną tutaj. Niezależnie od tego, czy uważasz, że są to okrucieństwa bez ryku czy dymu wydechowego, w głębi duszy wiesz, że to przyszłość. Istnieją wyraźne dowody na to, że do następnej dekady coraz więcej pojazdów elektrycznych będzie na ulicach Wielkiej Brytanii. Firmy takie jak Chevrolet, Renault i Tesla produkują samochody, które mogą przejechać wiele kilometrów na jednym ładowaniu, a ludzie ścigają ich jak szaleni. Jednak tylko garstka firm produkuje opony i koła specjalnie dla tego typu pojazdów, a Continental jest jednym z nich. Continental dąży do zrewolucjonizowania sposobu produkcji kół EV wraz ze sposobem ich działania. Ten projekt, znany jako „koncepcja nowego koła”, optymalizuje układ hamulcowy i sprawia, że ​​cała jednostka jest lekka. O co tyle szumu? Musiałeś słyszeć o tym, jak EV mogą się ładować (trochę) podczas hamowania.

Są jednak jednym z najgorszych trucicieli, niektórzy zwracają tylko 15 MPG. Ponadto zanieczyszczają atmosferę, emitując o 30% więcej CO2 i 75% więcej szkodliwych gazów (NOx) niż normalny samochód rodzinny, w zależności od zastosowanego paliwa. Wynika to z dużego, niewydajnego silnika wymaganego do napędzania bardzo dużego, ciężkiego nadwozia. Samochody o wysokich osiągach i sportowych buduje się z myślą o trzech rzeczach - prędkości, wyglądzie i zdolnościach przyspieszających; z niewielkim uwzględnieniem oszczędności paliwa, emisji do atmosfery lub komfortu. Wytwarzają najwięcej emisji CO2 z samochodów badanych w tym artykule i mają bardzo niską MPG. Jednak felgi audi tylko bogaci mogą sobie pozwolić na ich zakup i prowadzenie, więc nie ma ich tak wielu. Naprawdę nie mogę mówić, ponieważ byłem fanatykiem prędkości w latach sześćdziesiątych, posiadając różne duże bliźniaki motocyklowe, takie jak Triumph Thunderbird i Bonneville. Dzięki spalaniu paliw kopalnych nasze samochody są odpowiedzialne za dużą część emisji gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń powietrza, które są tak szkodliwe dla naszego środowiska, a także produkcję smogu miejskiego i ozonu o niskim poziomie.

Wygląda niesamowicie podobnie do samochodu, który zastępuje, ale wygląda lepiej. Nowa osłona chłodnicy jest bardziej zgodna z resztą oferty BMW, nawet jeśli jest zbyt duża, a nowe oświetlenie LED sprawia, że ​​wygląda bardziej nowocześnie z przodu. W przeszłości niewiele się zmieniło. Dodano teraz nową kolorystykę karoserii tylnego fartucha. Poza tym jednak X1 ma problemy jak zwykle. Kolejną atrakcją jest lusterko zewnętrzne po stronie kierowcy, które wyświetla dwubarwny obraz LED „X1” po odblokowaniu samochodu. Ta funkcja jest częścią opcjonalnego pakietu oświetlenia. Staje się również nieco bardziej agresywny w swoich bardziej sportowych poziomach wykończenia. Linia Sports Line ma czarne koła, błyszczące czarne wykończenia w wlotach powietrza i czarne wykończenia pod drzwiami. Całość połysku w połączeniu z czarnymi kołami sprawia, że ​​wygląda wyjątkowo agresywnie, szczególnie w jasnym kolorze nadwozia.

Top